Vyvýšená Postel Kasper Závěs Zelený

Hrací postel KASPER přináší zábavu a vzrušení do dětského pokoje.   Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je... více informací »
Vyvýšená Postel Kasper Závěs Zelený
Značka: Möbelix
9 599 Kč
Ověřit dostupnost
Hrací postel KASPER přináší zábavu a vzrušení do dětského pokoje.   Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je...

Hrací postel KASPER přináší zábavu a vzrušení do dětského pokoje.   Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma.     Všichni malí dobrodruhové si oblíbí tuto skvělou dětskou postýlku, vyrobenou z masivní borovice s průhledným ochranným nátěrem. Při celkovém rozměru cca 206 x 217 x 195 cm (D x Š x V) je k dispozici nejen pohodlná horní lehací plocha asi 90 x 200 cm (Š x D) s ochranou proti pádu, ale i dostatek prostoru pro běhání, skrývání a hraní si. Hezký barevný závěs se zvířátky povzbudí vaše děti k nápadité hře – budou zaneprázdněny hrami a zažijí spoustu dobrodružství i se sourozenci a kamarády. Zatímco na vrchní lůžko postele lze snadno a bezpečně vylézt po žebříku, pro cestu zpět na zem je dobrou volbou zábavná skluzavka, která vychází z hradní věže. Tak zábavné! S touto všestrannou dětskou postýlkou se všem dětem splní sny! Vhodné pro děti od 6 let. Matrace, rošt, lůžkoviny a vyobrazené dekorace a doplňky nejsou součástí balení. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vá
Unikátní a žádaný kus Vyvýšená Postel Kasper Závěs můžete dostat nyní tady na našich stránkách v kategorii dětské postele! Nyní můžete získat ještě jiné zboží ze zmíněné kategorie na pár kliknutí!

Levný kousek Vyvýšená Postel Kasper Závěs Zelený od dodavatele s dobrým jménem Möbelix jednoduše můžete získat právě nyní za rozumné peníze. Teď v akci 9 599 Kč.