Vyvýšená Postel Manuel Závěs Fialový

Hrací postel MANUEL přináší zábavu a vzrušení do dětského pokoje. Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma. ... více informací »
Vyvýšená Postel Manuel Závěs Fialový
Značka: Möbelix
9 199 Kč
Ověřit dostupnost
Hrací postel MANUEL přináší zábavu a vzrušení do dětského pokoje. Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma. ...

Hrací postel MANUEL přináší zábavu a vzrušení do dětského pokoje. Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Dodání je zdarma.     Kvalitní postel na hraní MANUEL z borovicového masivu promění každý dětský pokojíček na svět plný fantazie. Díky krásnému závěsu fialové barvy s motivem princezny a její koníka je výsledkem malý domeček, ve kterém se dá úžasně hrát a zažít mnohá dobrodružství. Vaše dítě se přes žebřík snadno dostane na ležicí plochu o rozměrech cca 200 x 90 cm a s ochranou proti pádu. Zde umístěte vhodný rolovací rošt a matraci (nejsou součástí balení). Z lůžka se lze dostat dolů velmi rychle pomocí zábavné skluzavky. Skluzavku a žebřík lze umístit i opačně, takže se přizpůsobí možnostem interiéru. Celkově má tato postel na hraní rozměry cca 206 x 217 x 113 cm (D x Š x V) a je dostupná v různých barvách a veselých motivech. Masivní borové dřevo zajišťuje stabilitu a robustnost nábytku. Ochranný bílý nátěr také chrání povrchy, aby zůstaly dlouho krásné a dokonale ladí s vybranými textiliemi. Tato hrací postel se skluzavkou a závěsem splní dětské Akční produkt Vyvýšená Postel Manuel Závěs Fialový lze pořídit jednoduše tu na našich stránkách v populární sekci dětské postele. Nyní si můžete pořídit akční výrobky z této populární kategorie za výhodnou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, máme v nabídce však také více kousků od dodavatele Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Möbelix dlouhodobě poskytuje top zboží Nové kousky každý den!

Tento neodolatelný kousek Vyvýšená Postel Manuel Závěs Fialový od známého dodavatele Möbelix najdete zde teď právě skutečně levně! Zrovna teď v akci za 9 199 Kč.