Vyvýšená Postel Manuel Závěs Modrý

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Tato kvalitní herní postel z masivní borovice promění každý... více informací »
Vyvýšená Postel Manuel Závěs Modrý
Značka: Möbelix
8 599 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Tato kvalitní herní postel z masivní borovice promění každý...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Tato kvalitní herní postel z masivní borovice promění každý dětský pokoj na svět plný fantazie. Vaše dítě se pomocí žebříku snadno dostane na lůžko o rozměrech přibližně 200 x 90 cm. Zde umístěte rolovací rošt a matraci (nejsou součástí balení), a vaše dítě může nádherně relaxovat nebo snít. Ochrana proti pádu zajišťuje potřebnou ochranu během spánku. Po vydatném spánku je opět čas na hry! Načež scházet dolů po žebříku, když je k dispozici zábavná skluzavka? Spodní prostor pod lůžkem lze využít jako další prostor k spaní nebo na hraní. Díky nádhernému závěsu světle modré a tmavě modré barvy se spodní prostor stane útulným domkem, ve kterém se děti úžasně zabaví. Postel MANUEL měří přibližně 206 x 217 x 113 cm (D x Š x V) a je k dispozici v různých barvách. Zvlášť praktické: můžete ji také smontovat v obrácené verzi. Udělejte z dětského pokoje místo představivosti pro nejmenší! Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejš Kvalitní a oblíbený produkt Vyvýšená Postel Manuel Závěs naleznete teď tady a teď na našem webu zařazený v sekci dětské postele. Nyní si můžete koupit zlevněné zboží z této populární rubriky na pár kliknutí. U zákazníků oblíbený výrobce Möbelix dlouhodobě poskytuje prvotřídní sortiment To ale ovšem není vše, máme toho více! Máme v nabídce další prověřené kousky od dodavatele Möbelix. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní výrobek Vyvýšená Postel Manuel Závěs Modrý od známé společnosti Möbelix naleznete zde nyní skutečně výhodně. Zrovna teď v akci za 8 599 Kč.