Wc-sada Z Nerezavějící Oceli

Doplňte si svou toaletu o tuto skvělou WC kartáč i se stojanem! WC pomůcka je vyrobena z nerezavějící oceli v černé barvě, čímž vytváří... více informací »
Wc-sada Z Nerezavějící Oceli
Značka: Möbelix
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Doplňte si svou toaletu o tuto skvělou WC kartáč i se stojanem! WC pomůcka je vyrobena z nerezavějící oceli v černé barvě, čímž vytváří...

Doplňte si svou toaletu o tuto skvělou WC kartáč i se stojanem! WC pomůcka je vyrobena z nerezavějící oceli v černé barvě, čímž vytváří nenásilný dekorační a praktický doplněk do WC a koupelny. Bude vždy po ruce a stylově uschován. S rozměry přibližně cca. 9/39 / 12,5cm je tento stojan s WC kartáčem opravdu kompaktní a nezabírá místo.
Kvalitní a velmi žádaný produkt Wc-sada Z Nerezavějící Oceli můžete nakoupit prostě u nás v sekci doplňky na wc. Nyní si můžete pořídit akční produkty ve zmiňované rubrice za výhodnou cenu. Naše nabídka je široká, máme v nabídce ovšem další zboží od značky Möbelix. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel Möbelix představuje špičkové zboží.

Exkluzivní výrobek Wc-sada Z Nerezavějící Oceli od oblíbené značky Möbelix můžete nakoupit v naší internetové nabídce ve výhodné akci. Akční cena 1 299 Kč.