Zahradní Pohovka Rovereto

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.S tímto slunečním ostrovem v antracitové šedé barvě vytvoříte hotové designové místo na vaší zahradě... více informací »
Zahradní Pohovka Rovereto
Značka: Möbelix
25 999 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.S tímto slunečním ostrovem v antracitové šedé barvě vytvoříte hotové designové místo na vaší zahradě...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.S tímto slunečním ostrovem v antracitové šedé barvě vytvoříte hotové designové místo na vaší zahradě nebo terase. Rovný vzhled a kvalitní zpracování dělají ze slunečního ostrova ideální volbu pro horké letní dny. Sluneční ostrov s látkovým potahem z vysoce kvalitní tkaniny Olefin®® má stabilní hliníkový rám. Olefin je vysoce kvalitní textilie odolná vůči povětrnostním vlivům. Měkké čalounění a útulné dekorační polštáře zajišťují vynikající komfort sezení. Sluneční ostrov je také vybaven nastavitelnou sluneční stříškou. Lavice má rozměry přibližně 216 x 79 x 90 cm (Š / V / H) a každá ze dvou taburetek má velikost přibližně 60 x 60 cm (Š / V) a 120 x 60 cm (Š / V).
Kvalitní a levný výrobek můžete najít právě nyní tu na našich stránkách v oblíbené sekci zahradní pohovky! Vyhledejte si kvalitní produkty z této oblíbené sekce za výhodné peníze. Tato značka Möbelix nabízí skvělé zboží

Ve slevě výrobek Zahradní Pohovka Rovereto od oblíbené značky Möbelix máte možnost dostat aktuálně opravdu levně! Zrovna teď v akci za 25 999 Kč.