Zahradní Sedací Souprava Gianni

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Tato tmavě šedá a šedá sedačka Vám nabízí ideální místo na odpočinek venku. 4-dílná souprava s... více informací »
Zahradní Sedací Souprava Gianni
Značka: Möbelix
22 999 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Tato tmavě šedá a šedá sedačka Vám nabízí ideální místo na odpočinek venku. 4-dílná souprava s...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE.Tato tmavě šedá a šedá sedačka Vám nabízí ideální místo na odpočinek venku. 4-dílná souprava s robustním kovovým rámem a vnější textilií odolnou proti povětrnostním vlivům má silně polstrované sedáky a opěradla v tmavě šedé barvě. Součástí dodávky je lavice o rozměrech cca 165 x 77 x 72 cm (Š x V x H) a dvě pohodlné Kesla, každé přibližně 76 x 72 x 77 cm (Š x V x H). Praktický set zahradního nábytku doplňuje stolek se skleněnou deskou přibližně 110 x 35 x 60 cm (Š x V x H). Souprava je odolná proti UV záření a povětrnostním vlivům. Tloušťka podsedáku 10 cm.

Tento unikátní kus Zahradní Sedací Souprava Gianni od společnosti Möbelix máte možnost nakoupit tady teď ve výprodejové akci. Akční ceny již od 22 999 Kč.