Zahradní Sedací Souprava Tomas

Toto zboží je dostupné POUZE ONLINE!Vychutnejte si západy slunce, objevujte koktejly a trávte volný čas venku se svými blízkými - se sedací... více informací »
Zahradní Sedací Souprava Tomas
Značka: Möbelix
19 999 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je dostupné POUZE ONLINE!Vychutnejte si západy slunce, objevujte koktejly a trávte volný čas venku se svými blízkými - se sedací...

Toto zboží je dostupné POUZE ONLINE!Vychutnejte si západy slunce, objevujte koktejly a trávte volný čas venku se svými blízkými – se sedací soupravou TOMAS můžete obývací pokoj přesunout do zahrady nebo na terasu. Souprava se skládá z 1 lavice, 2 židlí a 1 stolu a lze ji uspořádat dle přání.Ocelový rám sedacího nábytku je pokryt polyratanem v barvě dřeva a práškově lakován. Lavice má nosnost až 240 kg a pohodlné židle až 120 kg. Kvalitní podušky na sezení a opěradlo z outdoorové látky v jemné šedé barvě jsou polstrované polyesterem a pěnou a poskytují potřebný komfort.Atraktivní stolek s deskou z tvrzeného skla ESG navíc nabízí praktický a elegantní úložný prostor pro občerstvení a nápoje – nebo vhodnou dekoraci.Praktický tip na čip Toto zboží není vystaveno na našich pobočkách, ale dá se tam jednoduše a pohodlně objednat a bude doručeno přímo k vám domů.Tloušťka polštáře 23 cm. Tato souprava je odolná vůči UV záření a povětrnostním vlivům.

Ve slevě tento produkt Zahradní Sedací Souprava Tomas od přední společnosti Möbelix snadno můžete najít v aktuální nabídce opravdu levně! Nabídky od 19 999 Kč.