Zahradní Souprava Alvaro

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Relaxujte stylově s 3dílnou hnědo-šedou zahradní sadou ALVARO. Elegantní vzhled v kombinaci s vysoce kvalitním... více informací »
Zahradní Souprava Alvaro
Značka: Möbelix
10 999 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Relaxujte stylově s 3dílnou hnědo-šedou zahradní sadou ALVARO. Elegantní vzhled v kombinaci s vysoce kvalitním...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Relaxujte stylově s 3dílnou hnědo-šedou zahradní sadou ALVARO. Elegantní vzhled v kombinaci s vysoce kvalitním zpracováním dělá z této zahradní sestavy ideální volbu pro trávení volného času venku. Zahradní sestava zaujme robustním rámem z hliníku s práškovým nástřikem. 2 křesla jsou navíc vybavena sedákem ze 100% polyetylenu, stolek boduje atraktivní skleněnou deskou. Měkké podsedáky z kvalitní outdoorové látky v šedé a krémové barvě jsou plněné nadýchaným polyesterovým vláknem a jsou cca 5 – 8 cm silné a cca 84 cm vysoké. Sada je světlostálá a odolná vůči UV záření, takže je perfektním doplňkem na každý balkón, zahradu nebo terasu. Součástí dodávky jsou 2 křesla, každé o rozměrech cca 85 x 79 x 69 cm (Š x V x H) a 1 stůl o průměru cca 67 cm, Výška je cca 43 cm.  Povedený produkt Zahradní Souprava Alvaro můžete najít bez problémů tu na našich stránkách zařazený v sekci kovový nábytek! Najděte si zlevněné produkty ze zmíněné sekce za super peníze.

Akční a ve slevě výrobek Zahradní Souprava Alvaro od kvalitní značky Möbelix snadno můžete získat v naší internetové nabídce se slevou! Výhodně za skvělou cenu 10 999 Kč.