Zahradní Souprava Claudia

Užívejte si západy slunce, objevujte koktejly a trávte čas venku se svými blízkými - s CLAUDIÍ můžete svůj obývací pokoj přesunout na zahradu... více informací »
Zahradní Souprava Claudia
Značka: Möbelix
4 499 Kč
Ověřit dostupnost
Užívejte si západy slunce, objevujte koktejly a trávte čas venku se svými blízkými - s CLAUDIÍ můžete svůj obývací pokoj přesunout na zahradu...

Užívejte si západy slunce, objevujte koktejly a trávte čas venku se svými blízkými – s CLAUDIÍ můžete svůj obývací pokoj přesunout na zahradu nebo terasu. Souprava se skládá ze 4 židlí a 1 stolu a lze ji uspořádat podle přání.Tmavě šedý ocelový rám sedacího nábytku je potažen šedým Textilenem® a opatřen práškovou barvou. Pohodlné židle tak unesou až 120 kg.Atraktivní stůl s černou deskou z tvrzeného skla ESG navíc nabízí praktický a elegantní odkládací prostor pro občerstvení a nápoje – nebo vhodné dekorace.Tento nejprodávanější produkt Zahradní Souprava Claudia pořídíte snadno na našem webu ve známé sekci kovový nábytek! Mrkněte na akční zboží z této populární kategorie za příznivou cenu!

Tento diskontní produkt Zahradní Souprava Claudia od výrobce se zárukou kvality Möbelix lze koupit právě dnes za rozumné peníze. Ceny již od 4 499 Kč.