Zahradní Stůl Timo

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Zahradní stůl TIMO v šedé a přírodní barvě přesvědčí rustikálním vzhledem a je ideální pro... více informací »
Zahradní Stůl Timo
Značka: Möbelix
8 499 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Zahradní stůl TIMO v šedé a přírodní barvě přesvědčí rustikálním vzhledem a je ideální pro...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Zahradní stůl TIMO v šedé a přírodní barvě přesvědčí rustikálním vzhledem a je ideální pro příjemné chvíle venku. Ať už na zahradní párty nebo pohodové grilování – tento zahradní stůl bude užitečným pomocníkem. Robustní nohy z akáciového dřeva ve tvaru X tvoří atraktivní kontrast ke stolní desce z šedého litého kamene o tloušťce cca 50 mm. Velký zahradní stůl o rozměrech cca 90 x 180 x 75 cm (D x Š x V) je odolný vůči povětrnostním vlivům a lze jej zatížit maximálně do 120 kg. Odpovídající zahradní lavice je také k dispozici v našem internetovém obchodě. Povedený výrobek Zahradní Stůl Timo je k dostání právě tady u nás ve známé sekci zahradní stoly! Nyní koupíte jiné výrobky z této oblíbené kategorie za výhodnou cenu! Přední výrobce Möbelix vás obohatí o vynikající výrobky. To není vše, máme toho více! Máme v nabídce však také více kousků od výrobce Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený produkt Zahradní Stůl Timo od spolehlivého výrobce Möbelix máte možnost najít právě dnes za skvělou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 8 499 Kč.