Zásuvka Pod Postel Billund

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tato praktická zásuvka na postel je užitečným doplňkem k postýlce BILLUND. Velká zásuvka s rozměry... více informací »
Zásuvka Pod Postel Billund
Značka: Möbelix
1 439 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tato praktická zásuvka na postel je užitečným doplňkem k postýlce BILLUND. Velká zásuvka s rozměry...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tato praktická zásuvka na postel je užitečným doplňkem k postýlce BILLUND. Velká zásuvka s rozměry přibližně 70 x 16 x 140 cm (Š x V x H) v bílé barvě v kombinaci s dekorem dubu Sägerau nabízí další úložný prostor pod postelí. Díky 4 kolečkům lze spodní část postele optimálně vytáhnout. Zásuvku lze vuyžiť např. pro polštáře, přikrývky nebo hračky.
Žádaný kousek Zásuvka Pod Postel Billund máte možnost nakoupit ještě tu na stránkách v oblíbené sekci dětské postele. Nyní koupíte ještě jiné kousky ze zmíněné kategorie za zcela nejnižší cenu.

Velmi oblíbený kus Zásuvka Pod Postel Billund od známého dodavatele Möbelix jednoduše naleznete aktuálně na webu za neuvěřitelně výhodnou cenu. Právě teď jen za 1 439 Kč.