Závěsná Houpačka Pro Děti Pooh

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tato bavlněná závěsná houpačka se stane útulným místem v dětském pokoji. Pohodlné závěsné křeslo... více informací »
Závěsná Houpačka Pro Děti Pooh
Značka: Möbelix
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tato bavlněná závěsná houpačka se stane útulným místem v dětském pokoji. Pohodlné závěsné křeslo...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Tato bavlněná závěsná houpačka se stane útulným místem v dětském pokoji. Pohodlné závěsné křeslo bílé barvy má barevný veselý potisk se zvířátky a měkký čalouněný sedák pro větší pohodlí při sezení nebo houpání. Ideální způsob jak relaxovat, hrát se, nebo snít. Výrobek je vhodný pro montáž na strop nebo na stojan (prodává se samostatně).   Nejdůležitější informace:     Levný produkt Závěsná Houpačka Pro Děti Pooh pořídíte právě tu na našich stránkách umístěný v sekci zahradní houpačky a sítě! Pořiďte si vyjímečné výrobky ve zmiňované kategorii za výhodnou cenu. Významný dodavatel Möbelix vás a vaše blízké obohatí o skvělý sortiment. Nové kousky každý den! Naše nabídka je široká, máme v nabídce ovšem další vybrané kousky od dodavatele Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný kus Závěsná Houpačka Pro Děti Pooh originál od výrobce Möbelix seženete právě nyní na našich stránkách za super peníze. Teď v akci 1 199 Kč.