Závěsná Skříňka Star

Série nábytku STAR vám nabízí širokou škálu nábytku pro zařizování pokoje vašich dětí nebo teenagerů. Nezáleží na tom,... více informací »
Závěsná Skříňka Star
Značka: Möbelix
3 999 Kč
Ověřit dostupnost
Série nábytku STAR vám nabízí širokou škálu nábytku pro zařizování pokoje vašich dětí nebo teenagerů. Nezáleží na tom,...

Série nábytku STAR vám nabízí širokou škálu nábytku pro zařizování pokoje vašich dětí nebo teenagerů. Nezáleží na tom, zda hledáte dětskou postýlku, psací stůl nebo patrovou postel – zde najdete ty správné doplňky, od komod přes postele až po šatní skříně. K dispozici je ve dvou různých verzích: čistě bílá, která vizuálně zvětšuje prostor, a bílo-šedá, která vyzařuje moderní šmrnc s elegantním betonovým dekorem. Nástěnná skříňka STAR v bílé barvě zaujme svou nízkou výškou, která jí dodává stylový vzhled nástěnné desky. Disponuje rozměry cca 204 x 40,6 x 38 cm (Š x V x H) a má přehledné členění se 2 otevřenými přihrádkami a 2 otočnými dveřmi. Různé dekorativní předměty, rostliny nebo knihy najdou na této elegantní nástěnné polici nové atraktivní místo. Obohaťte svou stěnu o sofistikovaný poutač! 

Tento nejprodávanější produkt Závěsná Skříňka Star od dodavatele s dlouholetou historií Möbelix jednoduše můžete pořídit u nás teď za výborné peníze! Na našich stránkách za 3 999 Kč.