Závěsné Křeslo Lini Přírodní

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Ať už na zahradě nebo na balkóně – se závěsným křeslem LINI vytvoříte místo pro... více informací »
Závěsné Křeslo Lini Přírodní
Značka: Möbelix
999 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Ať už na zahradě nebo na balkóně – se závěsným křeslem LINI vytvoříte místo pro...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE! Ať už na zahradě nebo na balkóně – se závěsným křeslem LINI vytvoříte místo pro odpočinek a vypnutí. Pohodlné útočiště z kovu a polybavlny inspiruje jemnými přírodními barvami a textilní síťovinou, ve které můžete relaxovat. Střapce podtrhují boho styl, který zaručí pozornost vašich hostí.  S rozměrem cca 80 x 120 x 65 cm (Š x V x H) lze závěsné křeslo zatížit až 120 kg. Součástí dodávky jsou ozdobné polštáře plněné polyesterem – ty dodávají stylovému křeslu potřebný komfort. Závěsné křeslo LINI pro dlouhé chvíle pohody za každého počasí!

Ve slevě tento produkt Závěsné Křeslo Lini Přírodní od výrobce se skvělou pověstí Möbelix můžete získat momentálně skutečně levně. Právě teď za cenu 999 Kč.