Závěsné Křeslo Mia

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Odpočiňte si stylově – toto dvoumístní závěsné křeslo bude vaším novým oblíbeným prvkem v... více informací »
Závěsné Křeslo Mia
Značka: Möbelix
9 999 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Odpočiňte si stylově – toto dvoumístní závěsné křeslo bude vaším novým oblíbeným prvkem v...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Odpočiňte si stylově – toto dvoumístní závěsné křeslo bude vaším novým oblíbeným prvkem v exteriéri! Výplet z polyratanu přírodní barvy dodává tomuto křeslu obzvlášť atraktivní a vzdušný vzhled. Tmavě šedý kovový rám z práškově lakované oceli má pevnou základnu, která zaručuje optimální stabilitu. Útulné sezení zajišťuje měkký sedací polštář z polyesterových vláken v přírodní bílé barvě s rozměry cca 45 x 15 x 100 cm (Š x V x H). Součástí jsou i dva polštáře k opření hlavy. Závěsné křeslo MIA s maximální nosností 140 kg a rozměrem cca 128 x 106 x 200 cm (Š x V x H) si přijde na své v zahradě i na terase. Je odolné vůči povětrnostním vlivům, a proto je ideální pro venkovní použití.   Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžete pouze přes e-shop Möbelix.Hodně povedený výrobek Závěsné Křeslo Mia je k dostání rovnou tady na stránkách zařazený v sekci závěsná křesla. Nyní pořídíte akční zboží z této rubriky za nejlepší ceny. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce však také další prověřené produkty značky Möbelix. Najdete je níže na této stránce. Známý výrobce Möbelix nabízí kvalitní výrobky.

Kvalitní a velmi žádaný produkt Závěsné Křeslo Mia od značky s tradicí a dobrou pověstí Möbelix máte možnost získat právě teď v bezva akci. Momentálně k dispozici za 9 999 Kč.