Závěsné Křeslo Norica

Hledáte místo, kde byste si mohli v klidu přečíst oblíbenou knihu nebo si odpočinout po náročném dni v práci? Stylové závěsné křeslo NORICA... více informací »
Závěsné Křeslo Norica
Značka: Möbelix
7 224 Kč
Ověřit dostupnost
Hledáte místo, kde byste si mohli v klidu přečíst oblíbenou knihu nebo si odpočinout po náročném dni v práci? Stylové závěsné křeslo NORICA...

Hledáte místo, kde byste si mohli v klidu přečíst oblíbenou knihu nebo si odpočinout po náročném dni v práci? Stylové závěsné křeslo NORICA upoutá nejen svým vzhledem, ale také svým maximálním pohodlím.  Toto křeslo sestává z ocelového rámu s práškovým nástřikem a ze sedáku vyrobeného z polyratanu v béžové barvě. Podsedák a krční polštář pro ještě větší komfort jsou součástí dodávky.  Velmi dobře odolává povětrnostním vlivům a je také odolné vůči UV záření. Velikost: cca. 104 x 104 x 198 cm, max. nosnost: cca. 120 kg, výška sedáku: cca. 48 cm.Designový kus lze sehnat v pohodě tu na webu umístěný v kategorii závěsná křesla. Najděte si oblíbené produkty z této oblíbené rubriky za příznivou cenu. Oblíbený dodavatel Möbelix vám představuje špičkový sortiment A tady je důkaz. To není všechno, naše nabídka je široká. Prozkoumejte u nás také další prověřené zboží značky Möbelix. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Závěsné Křeslo Norica od výrobce Möbelix jednoduše získáte právě nyní na našich stránkách skutečně levně. Akční cena 7 224 Kč.