Závěsný stolek na Notebook Wandila Š: 90 Cm Bílý

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Praktický závěsný stolek s policemi vhodný do studentského pokoje. Vyklápěcí část je ideální pro psaní... více informací »
Závěsný Stolek Na Notebook Wandila Š: 90 Cm Bílý
Značka: Möbelix
2 399 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Praktický závěsný stolek s policemi vhodný do studentského pokoje. Vyklápěcí část je ideální pro psaní...

Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE. Praktický závěsný stolek s policemi vhodný do studentského pokoje. Vyklápěcí část je ideální pro psaní nebo pro notebook. K dispozici je i 7 poliček na drobnosti. Vyniká rovnými liniemi a svým neutrálním vzhledem se hodí do každého interiéru. Vyberte si barvu, která se Vám bude nejvíce líbit. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce speditérské firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží a také vlastní výnos do domu. Doručení je prostřednictvím spediční firmy. Následně Vás bude o termínu doručení kontaktovat kurýr, aby dohodl přesné datum doručení. Informace o balíku: • Velikost balíčku: ca. 80x 60x 10cm (d x š x v) • Váha balíčku: ca. 10kg Upozornění: Toto zboží se nenachází na našich prodejnách. Objednat si ho můžete přes e-shop Möbelix. Vr&aacKvalitní a velmi žádaný výrobek Závěsný stolek na Notebook Wandila Š: 90 Cm Bílý máte možnost sehnat jednoduše na webu v kategorii psací stoly! Vyhledejte si parádní kusy ze zmíněné sekce za příznivou cenu.

Ve slevě výrobek Závěsný Stolek Na Notebook Wandila Š: 90 Cm Bílý od společnosti s úžasnou pověstí Möbelix jednoduše můžete získat v naší nabídce za rozumné peníze. Právě teď jen za 2 399 Kč.