Žebřinový Radiátor Bari 60×160 Cm

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Kovový radiátor BARI B720 bílé barvy doplní vaše moderní koupelnové vybavení. Má... více informací »
Žebřinový Radiátor Bari 60x160 Cm
Značka: Möbelix
5 299 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Kovový radiátor BARI B720 bílé barvy doplní vaše moderní koupelnové vybavení. Má...

Tento výrobek je k dispozici POUZE ONLINE. Dodání je zdarma. Kovový radiátor BARI B720 bílé barvy doplní vaše moderní koupelnové vybavení. Má rozměry přibližně 60 x 160 x 12 cm (Š x V x H) a obsahuje 27 zaoblených příček, které vytápějí místnost a na které můžete pověsit ručníky nebo oblečení, abyste je vysušili. S 5 přípojkami topného okruhu 1/2 palca, 4 montážními konzolami a také odvzdušňovacím ventilem je možná montáž na stěnu, připojení k vašemu topnému systému a spuštění do elektrického provozu. Potřebný upevňovací materiál pro montáž na stěnu je již v ceně. Na uvedení tohoto radiátoru do provozu potřebujete pouze připojovací soupravu nebo elektrickou topnou tyč. Toto zboží je k dispozici POUZE ONLINE, a zároveň je to zboží s doručením formou dropshipping. Co to pro Vás znamená? (Dropshipping) – rychlejší doručení – zboží jde přímo od dodavatele k Vám a ne z našich skladů nebo prodejen, z důvodu, abychom Vám toto zboží mohli nabídnout levněji   Nicméně pokud si budete přát zboží vrátit nebo reklamovat, zboží je nutné poslat dobře zabalený od Vás přímo k dodavateli,  Vynikající výrobek Žebřinový Radiátor Bari 60×160 Cm je k sehnání bez problémů tady na našem webu zařazený v rubrice topná telesa do koupelny! Nyní pořídíte parádní kousky z této rubriky ve výprodejové akci! Přední výrobce Möbelix poskytuje prvotřídní produkty A to je teprve začátek! U nás vám nabízíme více, podívejte se také na další vybrané kousky od výrobce Möbelix. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Akční kus Žebřinový Radiátor Bari 60x160 Cm od kvalitní značky Möbelix jednoduše seženete právě teď u nás za super cenu. Akční ceny od 5 299 Kč.