Židle S Opěrkou Armlehnstuhl Světlešedá

Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Okořeňte svůj interiér tímto křeslem v tmavošedé barvě a přineste tak do svého domova nábytek s... více informací »
Židle S Opěrkou Armlehnstuhl Světlešedá
Značka: Möbelix
4 499 Kč
Ověřit dostupnost
Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Okořeňte svůj interiér tímto křeslem v tmavošedé barvě a přineste tak do svého domova nábytek s...

Toto zboží je k dispozici pouze ONLINE. Okořeňte svůj interiér tímto křeslem v tmavošedé barvě a přineste tak do svého domova nábytek s noblesou! S rozměry přibližně 56 x 80 x 50 cm (Š / V / H) dodá tato židle vaší jídelně nebo jídelnímu prostoru nový vzhled. Boduje svým pohodlím i designem. Textilní potah sedadla má pěnovou výplň, a obzvláště dobře ladí se 4 černými nohami z kaučukového dřeva. Futuristický otevřený tvar navíc podtrhuje moderní styl křesla. Upozornění o doručení: Zboží bude doručeno přímo od výrobce spediční firmou. Speditér zboží vyloží na okraji cesty zadané adresy, z tohoto důvodu je třeba zajistit svépomocné odnesení zboží, a také vlastní výnos do domu. Doručení je uskutečněné prostřednictvím spediční firmy. O termínu doručení Vás bude kontaktovat kurýr, se kterým upřesníte přesné datum doručení. Upozornění: Toto zboží se nenachází v našich prodejnách. Objednat si jej můžetepouze přes e-shop Möbelix.
Hodně žádaný produkt Židle S Opěrkou Armlehnstuhl Světlešedá najdete bezprostředně tady a teď na našem webu v oblíbené sekci jídelní křesla. Nyní můžete najít kvalitní produkty z naší sekce za extra cenu! Přední výrobce Möbelix prodává vynikající zboží Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás také další prověřené zboží od výrobce Möbelix. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný kus Židle S Opěrkou Armlehnstuhl Světlešedá od skvělého výrobce Möbelix najdete nyní za výprodejovou cenu! Ceny od 4 499 Kč.