Židle S Podroučkami Nicola

Tento výrobek je k dispozici pouze ONLINE. Elegantní židle světle šedé barvy nabízí flexibilní sezení pro váš domov. Toto křeslo se vyznačuje... více informací »
Židle S Podroučkami Nicola
Značka: Möbelix
1 999 Kč
Ověřit dostupnost
Tento výrobek je k dispozici pouze ONLINE. Elegantní židle světle šedé barvy nabízí flexibilní sezení pro váš domov. Toto křeslo se vyznačuje...

Tento výrobek je k dispozici pouze ONLINE. Elegantní židle světle šedé barvy nabízí flexibilní sezení pro váš domov. Toto křeslo se vyznačuje elegantním čalouněním, útulnými područkami, jakož i okrouhlými kovovými nohami. Ideální pro mnoho obytných prostor! Rozměry židle jsou cca 59 x 82 x 69 cm (Š / V / H) a maximální nosnost je 140 kg. Upozornění: Toto zboží není vystaveno v žádné z našich poboček, je možné jej objednat přes e-shop nebo v kamenných prodejnách. Povedený kousek Židle S Podroučkami Nicola lze pořídit lehce na stránkách ve známé kategorii jídelní křesla! Nyní můžete najít ještě jiné kousky z naší rubriky ve výhodné akci! U nás nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete více kousků od dodavatele Möbelix. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento nejprodávanější produkt Židle S Podroučkami Nicola od značky s dlouholetou historií Möbelix lze koupit tady nyní za skvělou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 1 999 Kč.