Židle S Područkami Bettina

Stolička BETTINA od značky OMBRA je vizuálně velmi atraktivním a pohodlným kusem nábytku. Díky snadno udržovatelnému polyesterovému čalounění v... více informací »
Židle S Područkami Bettina
Značka: Möbelix
3 599 Kč
Ověřit dostupnost
Stolička BETTINA od značky OMBRA je vizuálně velmi atraktivním a pohodlným kusem nábytku. Díky snadno udržovatelnému polyesterovému čalounění v...

Stolička BETTINA od značky OMBRA je vizuálně velmi atraktivním a pohodlným kusem nábytku. Díky snadno udržovatelnému polyesterovému čalounění v módní modrošedé barvě je stylovým doplňkem k vybavení kuchyně a jídelny. Pěnová výplň podporuje příjemné sezení a odpočinek. Mohutné nožičky z dubového dřeva unesou osobu do hmotnosti až 120 kg. Prošívání na opěradle a loketních opěrkách, jakož i svislý šev na zadní straně opěradla dávají tomuto kusu nábytku jedinečný výraz. Židle BETTINA je vynikající volbou pro milovníky trendů! Na tento výrobek byl použit materiál z ekologického lesnictví, proto vlastní i certifikát FSC.
Ve slevě kousek máte možnost sehnat právě teď tu umístěný v rubrice jídelní křesla. Vyberte si ještě další kousky z naší kategorie za outletovou cenu.

Nový kus Židle S Područkami Bettina od populárního výrobce Möbelix jde získat v naší online nabídce za nejnižší cenu! Aktuálně výhodně za 3 599 Kč.